ABSOLWENCI I AKADEMII PRAKTYK TEATRALNYCH 1997-1999:

Bartoszewicz Katarzyna

Cis Krzysztof

Hasso-Agopsowicz Hanna

Jażdzyk Dariusz

Kaszuba Jerzy

Kubat Monika

Kwiatkowska Marzena

Machul Piotr

Mazurek Aleksandra

Opolski Andrzej

Podbiegłowski Grzegorz

Rembelska Aleksandra

Rugowska Ludmiła

Sadurska Magda

Skarżyński Krzysztof

Śliwińska Joanna

Wasiewicz Mirosław

Wichowska Joanna

Zadrożny Tomasz

Zdziarska Anna

Zyglewska Agata


ABSOLWENCI II AKADEMII PRAKTYK TEATRALNYCH 1999-2001:

Bartoś Adam

Bartnik Magdalena

Błońska Agnieszka

Czuba Hanna

Dąbrowska Anna

Ferdek Paweł

Fogler Maria

Jakubowska Anna

Kubicki Tomasz

Matuszewska Paulina

Nakonieczna Dagmara

Niewiera Elwira

Nowacka Katarzyna

Odrzywolski Maciej

Passini Paweł

Rajchemba Beata

Rezner Robert

Sieraczyński Przemysław

Szafranowska Anna

Szafranowska Karolina

Szczerbowska Katarzyna

Tadeusz Katarzyna

Tomalka Sandra

Walewski Łukasz

Wróblewska Aleksandra

Żabska Dagmara


ABSOLWENCI III AKADEMII PRAKTYK TEATRALNYCH 2001-2003:

Beck Veronika

Bogdanowicz Anna

Domański Hubert

Gliwa Katarzyna

Gorzkiewicz Dominika

Grabek Łukasz

Gudel Małgorzata

Gulda Magdalena

Jawor Maja

Krynke Julia

Mendel Agnieszka

Nižnik Robert

Orr Robert

Przetacka Adrianna

Przyłęcki Mateusz

Ślepaczuk Irena

Sosulski Łukasz

Szyrajew Zofia

Tyndorf Jerzy

Udowicka Anna

Wójcicki Łukasz

Załęczna Iga

Żurakowska Ewa


ABSOLWENCI IV AKADEMII PRAKTYK TEATRALNYCH 2003-2004:

Bui-Ngoc Julia

Gronowska Aleksandra

Groszyńska Aneta

Gwóźdź Violetta

Jary Justyna

Jegerska Anna

Kościółek Marek

Kuś Piotr

Nowakowski Bartosz

Połoniewicz Marcin

Rożalski Maciej

Songin Barbara

Stefanowicz Katarzyna

Wojtkowiak Urszula

Wolska Nina

Woźniak Ewa

Żmigrodzka Alicja


ABSOLWENCI V AKADEMII PRAKTYK TEATRALNYCH 2004-2005:

Barczyk Aleksandra

Kieszko Paweł

Kuczyńska Marta

Micek Daniel

Rappe Agata

Rusiecka Anna

Sołtysik Natalia

Tarnożek Mariusz

Wesołowska Barbara

Wierzbowski Tomasz


ABSOLWENCI VI AKADEMII PRAKTYK TEATRALNYCH 2005-2006:

Ampulska Ewa

Bikont Maria

Cicha Karolina

Gorczyński Maciej

Morales Torne Celia

Sikorska Jola

Timingeriu Ewa

Timingeriu Jacek

Winiarska Ewa

Zielińska Ewa


ABSOLWENCI VII AKADEMII PRAKTYK TEATRALNYCH 2006-2007:

Buła Agnieszka

Barańska Zofia

Kapela Katarzyna

Miklasz Magdalena

Śniegoska Emilia

Wiejak Anna


ABSOLWENCI VIII AKADEMII PRAKTYK TEATRALNYCH 2007-2008:

Brańka Michał

Donner Katarzyna

Ehle Juliane

Hanusek Maciej

Levko Esztella

Majcher Sylwia

Paskova Marie

Srzednicka Paulina

Szymczyna Jakub

Ułamek Krystyna

Zelnika David

Duda Przemysław


STUDENCI IX AKADEMII PRAKTYK TEATRALNYCH 2008-2009:

Bochnak Anna

Dziwny Krzysztof

Gąsowski Dominik

Górski Stach

Jurasz Ewelina

Lipnicka Maria

Mikulska Aleksandra

Mojsek Kajetan

Niedziałek Joanna

Raiter Emilia Agnieszka

Kuś Patryk

Żywot Jakub